Czyszczenie kostki brukowej Turek

Działamy na terenie całej Polski


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy nasze usługi na terenie całej Polski!

Poradniki - czyszczenie kostki brukowej


Efekt korozji na kostce brukowej: Jak go usunąć?

Efekt korozji na kostce brukowej: Jak go usunąć?

Opublikowane przez Bartosz | 12 czerwca 2024
Czytaj więcej

Czy potrzebujesz odświeżenia wyglądu kostki brukowej? Działamy na terenie Turku, ale nasze usługi obejmują również okolice, zapewniając najwyższy standard pracy i zadowolenie naszych klientów.

Czyszczenie kostki brukowej

Zaawansowane technologie czyszczenia

Do pracy wykorzystujemy zaawansowane myjki ciśnieniowe i specjalistyczne końcówki Mosmatic, które efektywnie usuwają zabrudzenia z powierzchni kostki, nie powodując jej uszkodzeń. Nasze metody są nie tylko skuteczne, ale także przyjazne dla środowiska. Używamy chemii tylko wtedy, gdy jest to konieczne.

Przywracanie estetycznego wyglądu

Pracując w Turku i okolicach, przywracamy estetyczny wygląd kostki brukowej przez usunięcie plam i zanieczyszczeń. Nasze usługi pozwalają klientom cieszyć się odnowioną kostką, a gdy tylko to możliwe – bez używania zbędnej chemii zanieczyszczającej środowisko.

Doskonała obsługa i punktualność

Nasz zespół w Turku i w okolicznych miejscowościach to doświadczeni fachowcy, którzy zawsze działają z pełnym zaangażowaniem i punktualnością. Gwarantujemy, że usługi zostaną wykonane profesjonalnie i na czas.

Oprócz działania na terenach Turku, nasze usługi są dostępne również dla klientów z całej Polski, poszukujących profesjonalnego mycia kostki brukowej.

Skontaktuj się z nami!

Nie czekaj dłużej na odświeżenie Twojej kostki brukowej. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na wykonanie usługi. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i dobierzemy najlepsze rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

Czyszczenie kostki brukowej

Czyszczenie kostki brukowej

Zabrudzenia typowe typu mech, pleśń i porosty. Zabrudzenia od 2 lat do 20 lat.

Cena od 10 zł / m²
Mycie kostki brukowej

Zabrudzenia łatwe do usunięcia, wierzchnie typu piasek, kurz i podobne. Powierzchnie regularnie konserwowane.

Cena od 10 zł / m²
Usuwanie plam i odgrzybianie powierzchni

Zabrudzenia tłuszczowe, oleiste, budowlane, rdzawe, plamy po nawozach, plamy po piasku, wybielanie, odgrzybianie kostki brukowej.

Cena od 20 zł / m²
Impregnacja kostki brukowej

Hydrofobowa, bezbarwna powłoka impregnatem klasy premium o długotrwałych właściwościach.

Cena od 15 zł / m²

Nurtuje Cię konkretne pytanie?

Najczęściej zadawane pytania dotyczące czyszczenia kostki brukowej


Zaleca się czyszczenie kostki brukowej przynajmniej raz w roku, aby utrzymać jej estetyczny wygląd i przedłużyć trwałość.

Podczas czyszczenia kostki brukowej można usunąć m.in. mech, pleśń, plamy olejowe, rdzawe naloty oraz inne uporczywe zabrudzenia.

Tak, stosujemy chemię wyłącznie wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne i używamy wyłącznie produktów, które są bezpieczne dla kostki brukowej i środowiska.

Tak, po czyszczeniu kostki brukowej oferujemy również spoinowanie, które zabezpiecza i wzmacnia nawierzchnię oraz impregnację, która zapewnia długotrwałą ochronę przed zabrudzeniami i wpływem warunków atmosferycznych.

Ocena: 4.9 na podstawie 14 opinii