Czyszczenie kostki brukowej Piła

Działamy na terenie całej Polski


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy nasze usługi na terenie całej Polski!

Poradniki - czyszczenie kostki brukowej


Efekt korozji na kostce brukowej: Jak go usunąć?

Efekt korozji na kostce brukowej: Jak go usunąć?

Opublikowane przez Bartosz | 12 czerwca 2024
Czytaj więcej

Zajmujemy się czyszczeniem kostki brukowej na terenie miasta Piła, gwarantując najwyższą jakość usług. Do pracy używamy wyłącznie profesjonalnego sprzętu, w postaci myjek ciśnieniowych oraz końcówek Mosmatic. Dzięki temu zapewniamy skuteczne i bezpieczne czyszczenie każdej powierzchni brukowej.

Czyszczenie kostki brukowej

Proces Realizacji

Przygotowanie do Czyszczenia

Przed przystąpieniem do właściwego mycia, przeprowadzamy gruntowne przygotowanie powierzchni. W razie potrzeby wstępnie usuwamy plamy oleju, rdzy, smaru i farby za pomocą specjalnie opracowanych odtłuszczaczy i roztworów. Takie przygotowanie zapewnia, że dalsze czyszczenie będzie bardziej efektywne.

Mycie, Mycie i Jeszcze Raz Mycie

Czyszczenie właściwe odbywa się za pomocą myjek ciśnieniowych i urządzeń Mosmatic, którym niestraszne najbardziej uporczywe zabrudzenia i zanieczyszczenia, w każdym zakamarku kostki brukowej. Te potężne myjki z obrotowymi głowicami zmywają wszelkie pozostałe zanieczyszczenia, mech i glony. Ciśnienie jest regulowane w taki sposób, aby czyścić, ale nie uszkadzać spoin kostki brukowej.

Usuwanie Zanieczyszczeń

Po zakończeniu czyszczenia, uwolnione przez myjki zanieczyszczenia są starannie usuwane z powierzchni kostki brukowej. Nasi pracownicy ostrożnie eliminują brud i rośliny z drenażu, aby zapobiec jego zablokowaniu. Przykładamy dużą wagę do porządku w miejscu pracy, dlatego zawsze na bieżąco kumulujemy zebrane zanieczyszczenia w jednym miejscu, a następnie wywozimy je na odpowiednio przystosowane do tego miejsca.

Wypełnianie Szczelin Piaskiem

Gdy kostka brukowa wyschnie, między wszystkimi szczelinami nakłada się piasek, aby łączenia wyglądały jak nowe. Piasek osiada, tworząc wyrównaną podstawę i zapobiegając ponownemu rozwojowi mchu i chwastów. Aby jednak piaskowanie było skuteczne, kostka brukowa musi być całkowicie sucha, aby piasek nie stał się błotnisty.

Impregnacja Kostki Brukowej

Ostatnim, ewentualnym krokiem, gdy zajdzie taka potrzeba, jest impregnacja kostki brukowej. Nakładamy impregnaty w celu zabezpieczenia powierzchni i uzyskania trwałego wykończenia. Impregnacja chroni nawierzchnię przed plamami oleju i wzrostem chwastów. Oferujemy impregnaty w różnych wykończeniach, takich jak matowe, akrylowe i błyszczące. Impregnaty są odporne na większość plam, zużycie i warunki pogodowe.

Wysokiej jakości impregnat do kostki brukowej znacznie obniży koszty utrzymania w przyszłości. Dzięki niemu, przez lata nie trzeba się martwić o zużycie kostki brukowej.

Nasza Filozofia

Nasza dokładność i staranność wykonanej pracy mogą zagwarantować Państwu zadowolenie z efektu końcowego. Chętnie podejmujemy się zleceń z całej Polski, ale nasza główna działalność koncentruje się na terenie miasta Piła.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy gotowi omówić każde zlecenie. Wybierając nasze usługi, wybierają Państwo jakość, doświadczenie i satysfakcję z perfekcyjnie wyczyszczonej kostki brukowej.

Czyszczenie kostki brukowej

Czyszczenie kostki brukowej

Zabrudzenia typowe typu mech, pleśń i porosty. Zabrudzenia od 2 lat do 20 lat.

Cena od 10 zł / m²
Mycie kostki brukowej

Zabrudzenia łatwe do usunięcia, wierzchnie typu piasek, kurz i podobne. Powierzchnie regularnie konserwowane.

Cena od 10 zł / m²
Usuwanie plam i odgrzybianie powierzchni

Zabrudzenia tłuszczowe, oleiste, budowlane, rdzawe, plamy po nawozach, plamy po piasku, wybielanie, odgrzybianie kostki brukowej.

Cena od 20 zł / m²
Impregnacja kostki brukowej

Hydrofobowa, bezbarwna powłoka impregnatem klasy premium o długotrwałych właściwościach.

Cena od 15 zł / m²

Nurtuje Cię konkretne pytanie?

Najczęściej zadawane pytania dotyczące czyszczenia kostki brukowej


Zaleca się czyszczenie kostki brukowej przynajmniej raz w roku, aby utrzymać jej estetyczny wygląd i przedłużyć trwałość.

Podczas czyszczenia kostki brukowej można usunąć m.in. mech, pleśń, plamy olejowe, rdzawe naloty oraz inne uporczywe zabrudzenia.

Tak, stosujemy chemię wyłącznie wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne i używamy wyłącznie produktów, które są bezpieczne dla kostki brukowej i środowiska.

Tak, po czyszczeniu kostki brukowej oferujemy również spoinowanie, które zabezpiecza i wzmacnia nawierzchnię oraz impregnację, która zapewnia długotrwałą ochronę przed zabrudzeniami i wpływem warunków atmosferycznych.

Ocena: 4.94 na podstawie 16 opinii