Czyszczenie kostki brukowej Jarocin

Działamy na terenie całej Polski


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy nasze usługi na terenie całej Polski!

Poradniki - czyszczenie kostki brukowej


Efekt korozji na kostce brukowej: Jak go usunąć?

Efekt korozji na kostce brukowej: Jak go usunąć?

Opublikowane przez Bartosz | 12 czerwca 2024
Czytaj więcej

Nasze działania opierają się na wykorzystaniu zaawansowanego sprzętu oraz profesjonalnych technik. Dzięki temu nasi fachowcy z Jarocina mogą szybko i precyzyjnie usunąć wszelkie zanieczyszczenia z kostki brukowej.

Nasze myjki ciśnieniowe pozwalają na skuteczne usunięcie brudu, mchu oraz innych zanieczyszczeń. Zapewniamy, że każda kostka brukowa po naszym zabiegu odzyskuje swój wyjątkowy wygląd. Nasze metody są nie tylko efektywne, ale również bezpieczne dla struktury kostki.

Impregnacja kostki brukowej

Ten proces jest niezbędny, aby zabezpieczyć powierzchnię przed przyszłymi zabrudzeniami oraz działaniem czynników atmosferycznych. Impregnacja tworzy ochronną warstwę, która zapobiega wnikaniu wody, olejów i innych substancji. Proces ten nie tylko chroni kostkę, ale także ułatwia jej późniejsze czyszczenie, co jest istotne w miejscach narażonych na intensywne użytkowanie.

Stosowane środki chemiczne

W przypadku intensywnych zabrudzeń oraz trudnych do usunięcia plam, korzystamy ze specjalistycznych środków chemicznych. Są one dobierane w taki sposób, aby nie uszkodzić powierzchni kostki, a jednocześnie skutecznie usuwać zabrudzenia. Dzięki temu możemy poradzić sobie z najtrudniejszymi plamami. Każdy produkt, który stosujemy, jest testowany pod kątem bezpieczeństwa i efektywności, co gwarantuje zadowolenie naszych klientów. Środki aplikowane są z zachowaniem najwyższych standardów, zarówno dla otoczenia, jak i dla osób wykonujących czyszczenie.

Czyszczenie kostki brukowej

Czyszczenie kostki brukowej

Zabrudzenia typowe typu mech, pleśń i porosty. Zabrudzenia od 2 lat do 20 lat.

Cena od 10 zł / m²
Mycie kostki brukowej

Zabrudzenia łatwe do usunięcia, wierzchnie typu piasek, kurz i podobne. Powierzchnie regularnie konserwowane.

Cena od 10 zł / m²
Usuwanie plam i odgrzybianie powierzchni

Zabrudzenia tłuszczowe, oleiste, budowlane, rdzawe, plamy po nawozach, plamy po piasku, wybielanie, odgrzybianie kostki brukowej.

Cena od 20 zł / m²
Impregnacja kostki brukowej

Hydrofobowa, bezbarwna powłoka impregnatem klasy premium o długotrwałych właściwościach.

Cena od 15 zł / m²

Nurtuje Cię konkretne pytanie?

Najczęściej zadawane pytania dotyczące czyszczenia kostki brukowej


Zaleca się czyszczenie kostki brukowej przynajmniej raz w roku, aby utrzymać jej estetyczny wygląd i przedłużyć trwałość.

Podczas czyszczenia kostki brukowej można usunąć m.in. mech, pleśń, plamy olejowe, rdzawe naloty oraz inne uporczywe zabrudzenia.

Tak, stosujemy chemię wyłącznie wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne i używamy wyłącznie produktów, które są bezpieczne dla kostki brukowej i środowiska.

Tak, po czyszczeniu kostki brukowej oferujemy również spoinowanie, które zabezpiecza i wzmacnia nawierzchnię oraz impregnację, która zapewnia długotrwałą ochronę przed zabrudzeniami i wpływem warunków atmosferycznych.

Ocena: 4.92 na podstawie 10 opinii