Czyszczenie elewacji Jarocin

Działamy na terenie całej Polski


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy nasze usługi na terenie całej Polski!

Poradniki - czyszczenie elewacji


Jak skutecznie usuwać rdzawe plamy z elewacji?

Jak skutecznie usuwać rdzawe plamy z elewacji?

Opublikowane przez Bartosz | 27 czerwca 2024
Czytaj więcej
Czym umyć elewację? Praktyczne porady i triki

Czym umyć elewację? Praktyczne porady i triki

Opublikowane przez Bartosz | 10 czerwca 2024
Czytaj więcej

Szukasz firmy, której domeną jest czyszczenie oraz mycie elewacji na terenie Jarocina? Jeżeli cenisz sobie staranne wykonanie usługi, to warto zaufać naszej firmie. Jesteśmy prawdziwym potentatem w tej branży, dzięki czemu z naszą pomocą przywrócisz dawny blask każdej elewacji.

Czym się zajmujemy?

Zakres naszych działań jest bardzo szeroki. Naszym głównym zadaniem jest jednak podstawowe czyszczenie elewacji połączone z chemicznym odgrzybianiem. Dzięki naszej pomocy możesz skutecznie pozbyć się wieloletnich zabrudzeń w postaci grzybów czy porostów. Dysponujemy niezwykle jakościowym i nowoczesnym sprzętem, w efekcie czego możemy poradzić sobie nawet ze szczególnie poważnymi zabrudzeniami. W zakresie naszych kompetencji znajduje się również mycie elewacji oraz usuwanie z nich zabrudzeń wierzchnich. Specjalizujemy się w usuwaniu z elewacji piasku czy kurzu, co sprawia, że z naszym wsparciem wyeliminowanie niechcianych zabrudzeń stanie się o wiele prostsze. Możemy usunąć zarówno drobne, jak i bardzo poważne zabrudzenia, co sprawia, że każdy znajdzie usługę idealną dla siebie.

Mycie elewacji w Jarocinie – dlaczego akurat my?

Chcesz polepszyć estetykę elewacji, ale nie umiesz znaleźć firmy, która działa w Jarocinie i zajmuje się tego typu pracami? Jeśli tak, to skorzystanie z naszych usług będzie wyśmienitą decyzją. Mycie elewacji realizujemy z wykorzystaniem profesjonalnych myjek ciśnieniowych, które są ergonomiczne i znane ze świetnej jakości. Chemii używamy dopiero wtedy, kiedy jest to niezbędne. Oznacza to, że wykonywane przez nas prace są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i dokładamy wszelkich starań, aby usatysfakcjonować wszystkich klientów. Co ważne, podczas czyszczenia elewacji dbamy o to, aby niczego nie zabrudzić i wykonać swoje zadanie w sposób jak najbardziej higieniczny. Z naszą pomocą zapewnisz sobie nie tylko mycie czy czyszczenie elewacji, ale również profesjonalną impregnację. Jeśli chcesz poprawić wygląd elewacji i jesteś mieszkańcem Jarocina, to zaufanie nam będzie strzałem w dziesiątkę.

Czyszczenie elewacji

Czyszczenie elewacji + chemiczne odgrzybianie

Typowe zabrudzenia wieloletnie takie jak: grzyby pleśniowe, glony, algi, mech i porosty. Delikatne chemiczne czyszczenie tynków cienkowarstwowych przy użyciu metod niskiego lub regulowanego ciśnienia.

Cena od 15 zł / m²
Mycie elewacji

Bieżąca, regularna konserwacja budynków zadbanych do 4 lat. Usługa obejmuje usuwanie zabrudzeń wierzchnich, które nie zwarły z podłożem typu kurz i piasek.

Cena od 13 zł / m²
Impregnacja elewacji

Hydrofobowa powłoka impregnatem klasy premium, wzmacnia, chroni i wydłuża czystość ścian budynku do 10 lat.

Cena od 15 zł / m²
Ocena: 4.99 na podstawie 14 opinii